Nazywam się Agnieszka Więckowska-Golonka, jestem właścicielką SO SKIN Studio i od ponad 3 lat zajmuję się mikropigmentacją. Ukończyłam  liczne szkolenia z zakresu pigmentacji brwi, oczu oraz ust, biorę udział w konferencjach i seminariach dotyczących makijażu permanentnego. Ukończyłam również studia podyplomowe Kosmetologia w Medycynie Estetycznej, aby dodatkowo zgłębić temat nowoczesnych technik zabiegowych w kosmetologii.

Odkąd pamiętam fascynuje mnie to, jak bardzo zadbana skóra i odpowiedni makijaż potrafią odmienić twarz, wydobywając atuty urody. Wiem jak ważny jest wygląd zewnętrzny, poczucie atrakcyjności i samoakceptacji.

Jestem entuzjastką delikatnego podkreślania urody, nie przerysowanego i nie sztampowego. Zawsze indywidualnie dobieram kształt brwi i kresek do urody klientki, tak aby wydobyć jej naturalne piękno, ale nie utracić indywidualności.

Zapraszam na bezpłatne konsultacje, podczas których odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wątpliwości związane z zabiegiem makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny brwi

Kształt brwi to jeden z najbardziej wyrazistych elementów twarzy. Ich odpowiednia stylizacja może subtelnie podkreślić wygląd twarzy, pozytywnie wpłynąć na jej zmysłowość oraz zatuszować naturalną asymetrię. Najlepszy efekt uzyskamy rekonstruując i delikatnie korygując ich pierwotny kształt.

Makijaż permanentny powiek

Pigmentacja powiek polega na wykonaniu kreski prowadzonej na linii rzęs, ostateczny efekt jest więc bardzo subtelny, naturalny i elegancki. Oferta obejmuje 3 zabiegi, dzięki którym zyskasz głębokie, hipnotyzujące spojrzenie, bez obawy o rozmazanie się kreski.

Makijaż permanentny ust

Makijaż ust pozwala modelować ich kontur, kolor, grubość dolnej i górnej wargi oraz wyrównać ich asymetrię. W efekcie dostajemy bardziej pełne i zmysłowe usta, nadające twarzy weselszy i pewniejszy wygląd.

Pozwól sobie na chwilę przyjemności

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego i poczuj się odmieniona!