Makijaż permanentny – polecane zabiegi:

Profesjonalny makijaż permanentny w Katowicach

Permanentne brwi to wybawienie dla kobiet, które cechują się nieregularnymi łukami brwiowymi lub szukają trwalszej alternatywy dla henny czy kosmetyków do malowania brwi. Możesz w ten sposób poprawić nie tylko kształt, ale również grubość i ogólną prezencję naturalnych łuków. Zabieg brwi permanentnych polega najpierw na przeprowadzeniu wywiadu dotyczącego ewentualnych przeciwwskazań, znieczuleniu łuku brwiowego, narysowaniu nowego kształtu brwi za pomocą specjalnej kredki kosmetycznej, wybraniu koloru tuszu oraz właściwego rysowania i napigmentowania brwi.

Makijaż permanentny ust pozwala na powiększenie lub pomniejszenie ust, wyrównanie ich asymetrii, a także zmianę naturalnego koloru ust na bardziej widoczny. Podobnie jak w przypadku makijażu permanentnego brwi, zabieg zaczyna się od konsultacji. Po jej pomyślnym przebiegu można przystąpić do znieczulenia ust, szkicowania nowego kształtu oraz jego wypełnienia za pomocą tuszu.

Makijaż permanentny ust i brwi w Katowicach

Makijaż permanentny, czyli inaczej makijaż stały, polega na wprowadzeniu pigmentów w postaci obojętnych metabolicznie granulek pod skórę, najczęściej w okolicach ust, oczu i brwi. Sposób nakładania można porównać do wykonywania tatuażu. Efekt makijażu permanentnego utrzymuje się 2 do 5 lat – po tym czasie pigment się rozmywa, dlatego należy powtórzyć zabieg. Makijaż permanentny posiada wiele zalet – uwydatnia najważniejsze walory twarzy, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Ponadto makijaż permanentny świetnie tuszuje najróżniejsze defekty skórne i anatomiczne.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to doskonała opcja dla kobiet, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą poświęcać wystarczającej ilości czasu na codzienny make-up. To także idealne rozwiązanie dla tych uprawiających sporty wodne, jak również dla wszystkich, którzy nie mogą się malować z powodu uczuleń. Jak już wspomnieliśmy wyżej, makijaż permanentny pomaga ukrywać wszelkie niedoskonałości, takie jak blizny, plamy czy przebarwienia. Znakomicie zakrywa też różnego rodzaju krzywizny ust, oczu czy brwi.

Jeśli chcesz poznać moc znakomitych efektów makijażu permanentnego (w tym permanentnych brwi i ust) z Katowic, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Pozwól sobie na chwilę przyjemności

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego i poczuj się odmieniona!