Zapoznaj się z naszym cennikiem:

Oxybrazja

Nazwa zabiegu Oxybrazja pochodzi od słów „oxygen” – tlen, oraz „abrasio” – złuszczanie. Jest to swego rodzaju peeling wykonywany przy użyciu tlenu oraz soli fizjologicznej.

Na czym polega zabieg?

Oxybrazja polega na użyciu silnego strumienia soli fizjologicznej oraz tlenu, inaczej nazywana jest złuszczaniem tlenowo-wodnym. Efektem Oxybrazji jest głęboko oczyszczona, odmłodzona oraz dotleniona skóra. Tlen oraz sól fizjologiczna wtłaczana pod wysokim ciśnieniem w skórę złuszcza martwy, niepotrzebny naskórek. Dodatkowo, usuwa niewielkie zmarszczki oraz problemy skórne, jak zaskórniki, trądzik czy łojotok.

Podczas zabiegu, wtłaczany tlen daje efekt natychmiastowego dotlenienia i odżywienia. Koloryt skóry staje się jednolity, likwidują się wszelkie zwiotczenia, poprawia się cyrkulacja krwi, odżywiają się komórki skóry, a także reguluje się praca gruczołów łojowych.

Oxybrazja wykonywana jest bardzo łagodnie i nie podrażnia naskórka, dlatego zabieg można wykonywać przez cały rok i praktycznie nie ma przeciwskazań do wykonania zabiegu.

Zabieg ten polecany jest szczególnie na wiosnę, aby pozbyć się martwego naskórka po zimie oraz latem dla odświeżenia i dotlenienia skóry po opalaniu.

Oxybrazja jest doskonałym zabiegiem bankietowym.

Pozwól sobie na chwilę przyjemności

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego i poczuj się odmieniona!