Zapoznaj się z naszym cennikiem:

ZAAWANSOWANY PROGRAM UJĘDRNIAJĄCO – LIFTINGUJĄCY

Zabieg pielęgnacyjny którego bardzo istotnym elementem jest liftingujący masaż twarzy. Dzięki połączeniu składników aktywnych ze specjalnie opracowaną techniką stymulacji mięśni zapewnia widoczne rezultaty już od pierwszej sesji.

TIMEXPERT LIFT (IN), zainspirowany najbardziej zaawansowanymi technikami chirurgii twarzy ma na celu zmianę pozycji tkanek podążających za tym samym wektorem przez który opadły podczas starzenia się. Połączenie masażu i składników aktywnych dają efekt uniesienia, objętości, na nowo definiują owal twarzy. Zmarszczki stają się mniej widoczne, wypełnione.

To nowa koncepcja ujędrniania, która naśladując chirurgiczny lifting, koncentruje się na 3 elementach: UNIESIENIE – WYPEŁNIENIE – POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY.

Sekretem linii jest innowacyjna substancja V-Matrix, zaprogramowana aby działać od wewnątrz. Jej zadaniem jest uzyskanie bardziej zwartej struktury skóry poprzez wspomaganie syntezy włókien podporowych i elastycznych. Dodatkowym elementem jest zwiększenie produkcji naturalnego kwasu hialuronowego, który zapewni nam efekt wypełnienia i nawilżenia.

Składniki aktywne:

  • V-Matrix wysokowydajny kompleks który łączy w sobie dwa składniki aktywne „zaprogramowane” do działania u źródła problemów wiotkości, wzmacniając ponownie skórę właściwą tak, aby skóra odzyskała całe swoje piękno i pełnię;
  • oligosacharydy wyekstrahowane z cibory jadalnej (Cyprus esculentus) – przywracają funkcjonalną organizację włókien OXITALAN (pre-elastin), chroniąc je przed degradacją i utrzymują w pionie. Stymulują syntezę kolagenu XII i XVI – włókna rozmieszczone pionowo w skórze właściwej brodawkowatej. Spoiwo skórnio-naskórkowe jest wzmocnione.
  • peptyd biomolekularny – aktywny biologicznie peptyd (otrzymany w drodze inżynierii molekularnej, reaktywuje syntezę KOLAGENU, ELASTYNY i BIAŁEK niezbędnych do prawidłowego montażu, zakotwiczenia i stabilizacji włókien warstwy siateczkowatej skóry właściwej. Wzmacnia i odbudowuje białka strukturalne.
  • wapń i glukoza – tandem biotechnologiczny stymulujący produkcję kwasu hialuronowego w skórze właściwej.

Cel: odświeżenie, nadanie objętości, przywrócenie harmonii i jędrności twarzy.

Wypełniony i zwarty kształt: skóra jest wygładzona, a zmarszczki i linie mimiczne mniej widoczne.

Przebudowa owalu twarzy: kontury twarzy przywracają jej wyrazistość i młody wygląd.

Kosmetyczny efekt liftingu z jednoczesnym działaniem ujędrniającym. Po wykonaniu serii zabiegów skóra jest bardziej elastyczna i napięta. Zmarszczki stają się mniej widoczne, twarz nabiera objętości, a owal jest bardziej uniesiony.

Zalecana seria 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

* Wyniki badań: 98% na 111 osób biorących udział w badaniu uznało, a że pojedyncza sesja może być uważana za jednorazowy zabieg z wyraźnym efektem liftingującym.

Pozwól sobie na chwilę przyjemności

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego i poczuj się odmieniona!