O nas

Gabinet kosmetyczny So Skin z Katowic to wyjątkowe miejsce umożliwiające relaks i wyciszenie. U nas zadbasz o swój piękny wygląd, cudowne samopoczucie oraz odzyskasz pewność siebie. Oferujemy różnorodne zabiegi na twarz, ciało i skórę głowy, a także coś na upiększenie – manicure, pedicure oraz makijaż permanentny. Pozwól sobie na odrobinę wytchnienia – to nie grzech!

Odkryj z nami swoje piękno

So Skin Studio Kosmetyczne to wyjątkowe miejsce umożliwiające relaks i wyciszenie. U nas zadbasz o swój piękny wygląd, cudowne samopoczucie oraz odzyskasz pewność siebie. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach dostosowanych do potrzeb każdego rodzaju skóry, zabiegi wykonujemy z zachowaniem wszelkich zasad higieny. W naszym gabinecie łączymy zalety płynące z tradycyjnej kosmetyki i nowoczesnej kosmetologii.

Agnieszka Więckowska-Golonka
właścicielka salonu
kosmetolog, linergistka

Paulina Głodek
kosmetolog

Sandra Baranek
kosmetyczka, styliska paznokci i rzęs

Hanna Nagieł
kosmetolog

Nasze najważniejsze wartości

Zobacz, jakimi wartościami kierujemy się na co dzień w naszej pracy, ale także w życiu, ponieważ każda z nich wpływa na nasz światopogląd.

Piękno

Nie mówimy jednak o jakimś określonym kanonie piękna. Chcemy, byś dzięki naszym zabiegom poczuła się piękna na swój sposób, a przy tym – odważna i pewna siebie.

Zaufanie

Ufamy sobie i naszym klientom. Możesz na nas liczyć. Chcemy, byś wróciła do nas po udanym zabiegu, ponieważ masz do nas zaufanie i świadomość, że mamy na uwadze Twoje dobro.

Szczęście

Wypoczęci, piękni i zadbani ludzie to szczęśliwi ludzie – to nasza mała definicja kawałka szczęścia. Popraw sobie dzień i zadbaj o radość danej chwili dzięki wizycie u nas!

Pozwól sobie na chwilę przyjemności

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego i poczuj się odmieniona!