Zabiegi na skórę głowy i włosów – polecane zabiegi:

Rewelacyjne zabiegi na skórę głowy z Katowic

Skóra głowy i włosów często jest pomijaną partią ciała człowieka, jeśli chodzi o dodatkową pielęgnację i profilaktykę. W jej przypadku najczęściej podejmowane są tego typu działania, gdy zaobserwuje się dopiero jakąś zmianę. Jeśli zaobserwowałeś, że Twoje włosy są słabe, wypadające, a skóra głowy jest szorstka, postaw na nasze zabiegi na włosy i skórę głowy. Dzięki nim poprawisz kondycję swoich włosów, co z pewnością podniesie poziom Twojej atrakcyjności i pewności siebie. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Dla kogo przeznaczone są nasze zabiegi na włosy i skórę głowy?

Z naszych zabiegów na skórę głowy i włosy, które wykonujemy w So Skin Studio w Katowicach, mogą skorzystać wszystkie osoby, które borykają się z problemem głównie nadmiernego wypadania włosów. Łysienie nie jest problemem jedynie osób w podeszłym wieku i nie musi oznaczać jedynie postępującego procesu starzenia. Warto temu zapobiec, żeby znowu cieszyć się pełnią życia i unikać kompleksów. Ponadto zapraszamy osoby chcące poprawić wygląd swoich włosów, nadać im objętości i sprężystości oraz zadbać o ich prawidłowy poziom nawilżenia.

Rewolucyjna mezoterapia igłowa skóry głowy z Katowic

Mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg polegający na śródskórnym podawaniu małych dawek substancji aktywnych. Składniki aktywne są precyzyjnie wprowadzane do wierzchnich warstw skóry, aby efektywnie dostarczyć do mieszka włosowego, jego macierzy i okolic brodawki, substancje pobudzają wzrost włosa i silnie odżywiają. Mezoterapia skóry głowy zmniejsza utratę włosów, stymuluje wzrost zdrowych i mocnych włosów poprzez rewitalizację cebulek włosowych oraz regeneruję i nawilża skórę głowy.

Poznaj moc mezoterapii igłowej i ciesz się zdrowymi, lśniącymi włosami! Chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszych zabiegów na skórę głowy i włosy? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Pozwól sobie na chwilę przyjemności

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego i poczuj się odmieniona!