Medycyna estetyczna – polecane zabiegi:

Skuteczne zabiegi medycyny estetycznej z Katowic

Każdy z nas pragnie cieszyć się młodą, zdrową i gładką skórą jak najdłużej. Nic dziwnego – w końcu cera ma wpływ na samoocenę i atrakcyjność w oczach innych. Nie musisz jednak zdawać się na łaskę (bądź niełaskę) matki natury albo eksperymentować z coraz to nowymi kremami czy innymi kosmetykami. W So Skin Studio w Katowicach poznasz rewelacyjną moc zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, po których poczujesz się, jakbyś cofnęła się w czasie. Twoja skóra znowu będzie młoda jak u 20-latki – więc Twój stan ducha też!

Medycyna estetyczne – dla kogo przeznaczone są nasze zabiegi?

Zabiegi medycyny estetycznej na twarz to najchętniej wybierane zabiegi kosmetyczne dla skóry twarzy, szyi i dekoltu powyżej 40. roku życia. Wtedy w organizmie zachodzą – dla niektórych pierwsze, dla innych już bardziej zaawansowane – procesy powodujące starzenie się skóry, dlatego to najlepszy moment na ich opóźnienie za sprawą sprawdzonych, efektywnych zabiegów. Po naszych zabiegach skóra będzie odmłodzona, czyli wyraźnie gładsza, jędrniejsza, bardziej nawilżona i odżywiona, a co za tym idzie – piękniejsza.

Znakomite zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w So Skin Studio na Śląsku

  • Mezoterapia igłowa to popularny i skuteczny zabieg poprawiający kondycję skóry. Stosowane preparaty zawierają kwas hialuronowy i wzbogacone są o aminokwasy. witaminy, sole nieorganiczne, pierwiastki śladowe.
  • Modelowanie ust kwasem hialuronowym jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych ostatnich lat. Kwas hialuronowy jest najbezpieczniejszym z wypełniaczy, ponieważ naturalnie występuje w naszym organizmie. Zabieg ma na celu m.in. poprawienie kształtu i wielkości ust, zlikwidowanie asymetrii, poprawienie napięcia skóry wokół ust i zlikwidowanie drobnych zmarszczek.
  • Wypełnianie zmarszczek i bruzd preparatami zawierającymi kwas hialuronowy. Wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki poprzez wiązanie cząsteczek wody, nadają objętość, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Masz pytania dotyczące naszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej? Chcesz poznać więcej szczegółów na ich temat? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową i umów się na bezpłatną konsultację!

Pozwól sobie na chwilę przyjemności

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego i poczuj się odmieniona!