Zabiegi na ciało – polecane zabiegi:

Efektywne zabiegi na ciało z Katowic

Poczucie atrakcyjności zależy od wielu czynników – pasującej do kształtu twarzy fryzury, doskonale dobranego do karnacji i reszty makijażu, a także od… świetnej figury i jędrnego ciała. Możesz je mieć bez rygorystycznych diet czy męczących ćwiczeń! Po piękną sylwetkę zapraszamy do So Skin Studio w Katowicach na Śląsku, w którym wykonujemy różnorodne zabiegi na ciało. Niezależnie od tego, z jakim kłopotem dotyczącym swojego ciała się borykasz, możesz liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo. Zajmiemy się modelacją i wygładzeniem konkretnych partii ciała, a także zadbamy o ich głębokie nawilżenie oraz odżywienie. Nie czekaj do lata – zachwycaj nową, piękną figurą już teraz!

Dla kogo przeznaczone są nasze zabiegi na ciało?

Swoją ofertę kierujemy do osób, które z różnych względów są niezadowolone z wyglądu swojego ciała. Przede wszystkim pomagamy osobom, które borykają się z problemem skórki pomarańczowej (cellulitu) oraz nadmiernej tkanki tłuszczowej. Zmniejszamy liczby w obwodzie za sprawą rewolucyjnych zabiegów na ciało! To także świetne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o młodej, gładkiej skórze dłużej, niż pozwala na to natura. Możesz być jeszcze piękniejsza jak długo tylko chcesz!

Odchudzające zabiegi na ciało z myślą o Twoim zdrowiu i samopoczuciu

Dermomassager to zabieg całkowicie nieinwazyjny, którego celem jest redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu za pomocą specjalnych głowic oraz aparatu działającego pod ciśnieniem. Oprócz tego dermomassager poprawia procesy metaboliczne, odmładza naskórek i obniża poziom stresu, pozwalając na całkowitą relaksację.

Lipolaser z kolei to innowacyjna technologia lasera diodowego do bezbolesnej i nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Doskonałe rozwiązanie pozwalające na redukcję centymetrów w obwodzie. Wykorzystywana do zabiegów: modelujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową czy redukujących cellulit.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych zabiegów na ciało, które wykonujemy na Śląsku – dermomassager i lipolaser? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Pozwól sobie na chwilę przyjemności

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego i poczuj się odmieniona!