Parafina na dłonie

Odżywczy zabieg na dłonie to idealna propozycja na każdą porę roku, gdy skóra jest wysuszona, szorstka, wiotka i pomarszczona. Maska odżywcza zawiera drogocenne składniki regenerujące, wygładzające i odmładzające.

Zabieg rozpoczynamy od wykonania peelingu. Starcie naskórka ułatwi przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Na tak przygotowaną skórę nakładamy maskę . Zastosowanie specjalnych rękawic sprawia, że składniki uaktywniają się pod wpływem ciepła, zaczynają się rozpływać i rzednąć i w takiej postaci lepiej są przyswajalne przez skórę. Odczuwane ciepło na dłoniach dodatkowo relaksuje i uspokaja. Po 15 minutach zdejmujemy rękawice. Regenerujący zabieg na dłonie zapewnia długotrwałe nawilżenie i miękkość.

Parafina doskonale wpływa na przesuszoną, poszarzałą i zwiotczałą skórę. Zabiegi parafinowe dzięki zawartości naturalnych substancji natłuszczających sprawiają, że nasze dłonie i stopy stają się miękkie, delikatne, a popękana skóra staje się gładka.

Najpierw wykonujemy peeling i wmasowujemy specjalny preparat regeneracyjny. Następnie dłonie zanurzamy w ciepłej, odpowiednio spreparowanej parafinie. Czynność powtarzamy trzykrotnie w ciągu 20 minut.

Parafina doskonale utrzymuje ciepło, rozszerza pory skóry, przez co lepiej wchłaniane są wszelkie substancje pielęgnacyjne i odżywcze z balsamów i kremów. Po zabiegu parafinowym skóra jest miękka, gładka i elastyczna.

Pozwól sobie na chwilę przyjemności

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego i poczuj się odmieniona!