Kriolipoliza – efekty

Chcesz usunąć fałdki tłuszczu bez użycia skalpela? Szukasz nieinwazyjnego oraz całkowicie bezpiecznego zabiegu, po wykonaniu którego zobaczysz natychmiastowe efekty? Zdecyduj się na bezbolesne rozbijanie komórek tłuszczowych w niskiej temperaturze. To kriolipoliza, czyli nowoczesna alternatywa dla inwazyjnej liposukcji. W czym tkwi jej fenomen? Odpowiadamy!

Kriolipoliza – co to za zabieg i jakie daje efekty?

Medycyna estetyczna oferuje coraz bardziej innowacyjne zabiegi, dzięki którym kobiety wyglądają niczym prosto z wybiegu. Jednym nich jest kriolipoliza prowadząca do rozpadu komórek tłuszczowych w niskich temperaturach. Działają one jedynie na tłuszcz, natomiast mięśnie, skóra i naczynia krwionośne są całkowicie bezpieczne. Zamrożone komórki tłuszczu rozpadają się pod wpływem zimna, a następnie zostają wydalone z organizmu w naturalnych procesach przemian metabolicznych.

Kriolipoliza – pierwsze efekty

Czy wiesz, że pierwsze efekty kriolipolizy zauważysz już po jednym zabiegu? Bardzo widoczne rezultaty uzyskasz po około 6-8 tygodniach, a pełne po około 8-12 tygodniach. Co istotne, zabiegi kriolipolizy usuwają nawet do 40% tkanki tłuszczowej z danej partii ciała. A to wszystko w nieinwazyjny sposób, bez skalpela oraz bolesnych operacji.

Kriolipoliza – efekty pośladki

Z jakiej partii ciała kobiety chętnie usuwają tłuszcz? Oczywiście z pośladków, które już po jednym zabiegu zachwycają jędrnością. Chłodzenie tkanki tłuszczowej na pośladkach rozpoczyna proces rozkładu hydrolitycznego triacyloglicerolu trójglicerydu, w efekcie czego pośladki zyskują całkowicie nowy wygląd.

Kriolipoliza uda – efekty

Jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru tłuszczu z ud, zabiegi kriolipolizy to strzał w dziesiątkę! Co więcej, niskie temperatury skutecznie usuwają też cellulit, który przegrywa w walce zimnem. Po zabiegu nie musisz przechodzić okresu rekonwalescencji, natychmiast możesz wrócić do codziennych aktywności.

Kriolipoliza bryczesy – efekty

Nadmierna tkanka tłuszczowa po zewnętrznej stronie ud jest zwana potocznie „bryczesami”. I z nimi kriolipoliza rozprawia się doszczętnie. Zamrożenie tłuszczu w temperaturach nawet około -10 stopni Celsjusza nie sprawia bólu, dlatego seria zabiegów nie jest nieprzyjemna.

Kriolipoliza brzucha – efekty

Kriolipoliza szybko usuwa fałdki tłuszczu z brzucha. W trakcie zabiegu komórki tłuszczowe ulegają trwałemu rozpadowi, a następnie zostają zmetabolizowane, co zapobiega powstaniu efektu jo-jo. Dlatego to bezpieczna i trwała metoda, która pozwala cieszyć się płaskim brzuszkiem.

Kriolipoliza boczki – efekty

Musisz wiedzieć, że zabieg kriolipolizy poradzi sobie nawet z wystającymi boczkami. Specjaliści usuwają tłuszcz za pomocą nowoczesnych urządzeń z kilkoma rodzajami głowicy. Na przykład w So Skin Studio jest to urządzenie Cryolipolisys PERFECT SLIM 4D aż z 5 głowicami, które są idealnie dopasowane do konkretnych partii ciała.

Kriolipoliza podbródka – efekty

Borykasz się z problemem podwójnego podbródka? Już nie musisz! Zabieg kriolipolizy pozwoli Ci pozbyć się nadmiaru tłuszczu ze wspomnianej partii ciała. Chętnie korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni, nawet jeśli podwójny podbródek jest ich udręką z powodu predyspozycji genetycznych.

Kriolipoliza efekty – ramiona

Kriolipoliza jest równie skuteczna, gdy chcesz pozbyć się tłuszczu z ramion lub pleców. Dzięki niej usuniesz również wałeczki wokół biustonosza, czyli zmorę wielu kobiet. I w tym przypadku pierwsze efekty zauważysz natychmiast.

Kriolipoliza efekty – zdjęcia

Chcesz na własne oczy zobaczyć, jakie są efekty kriolipolizy? Zdjęcia przed i po znajdziesz w Internecie, ponieważ kobiety chętnie dzielą się rezultatami widocznymi po uczęszczaniu na regularne zabiegi.

Kriolipoliza – efekty uboczne

Tuż po zabiegu możesz odczuwać delikatne odrętwienie oraz uczucie zimna. Czasami pojawia się obrzęk, zaczerwienienie lub miejscowe krwiaki. Dolegliwości zazwyczaj znikają po kilku-kilkunastu godzinach kub następnego dnia.

Kriolipoliza – kiedy pierwsze efekty?

Jak wspomnieliśmy, pierwsze efekty zauważysz już po jednym zabiegu, jednak najbardziej widoczne będą po około 6-8 tygodniach. Przez ten czas lipidy z komórek tłuszczowych uwalniają się stopniowo, a następnie zostają naturalnie usuwane z organizmu.

Kriolipoliza – efekty po 1 zabiegu

Efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu, jednak by były one jak najbardziej satysfakcjonujące, należy wykonać serię. Dzięki temu po 8-12 tygodniach można cieszyć się fenomenalnymi rezultatami.

Kriolipoliza – efekty, opinie

Teraz już wiesz, jakie efekty dają zabiegi kriolipolizy i dlaczego warto zdecydować się na to nieinwazyjne działanie. Jeśli więc chcesz bezpiecznie i skutecznie usunąć tkankę tłuszczową, skontaktuj się z So Skin Studio!