Zapoznaj się z naszym cennikiem:

Radiofrekwencja mikroigłowa (RF mikroigłowa) to innowacyjna metoda frakcjonowania skóry specjalnie opracowaną kasetą micro-infinite za pomocą izolowanych mikrokryształowych igieł pokrytych złotą membraną.

Technologia ta przenika ciągłość naskórka wprowadzając mikrokryształy na odpowiednio dobraną głębokość kontrolowaną elektronicznie przez urządzenie. Dzięki izolowanym igłom energia fali radiowej emitowana jest jedynie na końcu igły.

Dzięki temu nie mamy efektu termicznego w naskórku (nie będzie się złuszczał), ale dokładnie w skórze właściwej. Wywołujemy termiczny szok prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej mające na celu przywrócenie prawidłowej jędrności i elastyczności skóry.

Zabieg ma bardzo małe ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych, gdyż cała energia rozchodzi się wewnątrz skóry właściwej, działając na włókna kolagenowe. Zaczerwienienie i lekkie opuchnięcie, które pojawia się zaraz po zabiegu zwykle znika w przeciągu 1-3 dni.

Zabiegi stanowią alternatywę do zabiegu chirurgicznego liftingu  ze względów bezpieczeństwo i minimalne ryzyko powikłań po zabiegowych oraz szybki proces gojenia.
Taka emisja fali pozwala zachować większą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

EFEKTY ZABIEGU

Efekty działania RF Infinity dzielimy na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Zaraz po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się znacznie elastyczniejsza. Największe efekty widać od 2 do 5 miesięcy po zabiegu. Dochodzi do powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania nowych wiązań. Znacznie wzrasta jędrność i sprężystość. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji.

EFEKTY:

  • napięcie i ujędrnienie skóry,
  • lifting, spłycenie zmarszczek i drobnych linii,
  • przyrost nowego kolagenu,
  • poprawa kolorytu i widoczny blask,
  • obkurczenie porów,
  • wyrównanie blizn powierzchownych,
  • redukcja rozstępów i blizn,
  • ujędrnienie skóry ciała,
  • likwidacja nadpotliwości.

Seria zabiegowa:  pełny efekt osiągamy po serii 3 zabiegów w odstępach 30-40 dni.

Pozwól sobie na chwilę przyjemności

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego i poczuj się odmieniona!