Zapoznaj się z naszym cennikiem:

Meso BB Glam – światowy HIT do pigmentacji skóry twarzy

Matrigen Meso BB to światowej sławy serum stosowane do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości. Innowacyjna formuła nasycona w naturalne pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu i highlightera, skóra nabiera zdrowego blasku i efektywnie odbija naturalne światło. Serum efektywnie zastępuje powszechny fluid koloryzujący i z powodzeniem zastępuje codzienny make-up.

Matrigen Meso BB to również serum pielęgnacyjne, zawierające także wysokostężony kwas hialuronowy oraz szereg składników odżywczych, potęgujących efekty terapii. Połączenie silnej rewitalizacji skóry i mechanicznego kamuflowania jej niedoskonałości gwarantuje efekt WOW!

Matrigen Meso BB to

  • trwałe rozświetlenie skóry i nadanie efektu glam-shine;
  • zniesienie szarości, matowości i zmęczenia skóry;
  • niwelowanie przebarwień, piegów i hiperpigmentacji;
  • ujednolicenie kolorytu skóry;
  • korygowanie efektów fotostarzenia (plamy starcze);
  • korekcja cieni pod oczami;
  • zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów;
  • głęboka suplementacja i rewitalizacja skóry.

Przebieg zabiegu

Wprowadzenie produktu w skórę odbywa się w profesjonalnej procedurze estetycznej, polegającej na stosowaniu urządzenia mikroperforującego skórę (typu Derma Pen) i jednoczesnej aplikacji produktu, Dzięki powstającym w skórze mikronakłuciom preparat dyfunduje w dolne warstwy naskórka i powoduje jego trwałą pigmentację. Nadanie odpowiedniego kolorytu jest stopniowe, a do jego utrwalenia potrzeba ok 3-4 zabiegów. Efekty terapii są czasowe i pozbawione ryzyka niepożądanej modyfikacji koloru pigmentu w skórze. Ze względu na płytką aplikację Meso BB zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga czasu rekonwalescencji.

Pozwól sobie na chwilę przyjemności

Umów się na wizytę do naszego salonu kosmetycznego i poczuj się odmieniona!